Meist

Töösaapad OÜ

toob lõpuks 2022 aastal  ametlikult Magnum saapad Eestisse!

Tere tulemast!


Töösaapad OÜ, meie väike pereettevõte Kanepi vallas, Lõuna-Eestis, Krootuse külas pakub sulle lõpuks hea valiku Magnum jalanõudest laia kasutusvaldkonnaga.

 Alates 1982. aastast ehk juba 40 aastat on MAGNUM olnud tuntud võitlussaabaste, taktikaliste jalanoude, turvasaapad ning vabaaja-, spordi- ja matkasaabaste ning jalanõude tundjate seas. Professionaalses kasutuses kogu maailmas!

Ükskõik, kas vajate oma vaba aja veetmiseks saapaid, või töö jaoks EN 20345 S3 sertifikaadiga turvasaapaid või EN 20347-le vastavaid töösaapaid või lihtsalt sportlikuid jalanõusid, siit saate kvaliteetse kaubamärgitoote suurepärase hinnaga! 

Ehitustöölised, katusemeistrid, puusepad, traktoristid, ekskavaatorijuhid, tööstustöötajad, teetöölised, politseinikud, turvateenistused, turvamehed, sõdurid ja vormiriietuses airsofti mängijad on maailmas ühed olulisemad kasutajad.

Magnumi saapad on alati midagi väga erilist. Kerged. Isegi väga kerged. Ja mugavad. Isegi väga mugavad.

Magnum Ultima sarja silmapaistvad saapad ja kingad – sensatsioon. Uskumatult kerge, veekindel ja välismaterjal on valmistatud 100% taaskasutatud PET joogipudelitest, loomset materjali ei ole kasutatud ja ometi on need jalanõud sama tugevad ja vastupidavad kui kõik teised Magnumi jalanõud. Keskkonnasõbralik kuni pakendini: kõik Magnumi kingakarbid on valmistatud 80% ulatuses taaskasutatud materjalist ja on 100% taaskasutatavad.

Vajuta linki    Magnum Ultima jalanõud 

 

Töösaapad OÜ ootab Sind kui klienti!

Tervitused Krootuselt,

 

Peter Cordey, tegevdirektor 

 

Community Verified icon

 

 
Community Verified icon